Thorvald's Prism
This is a FTM stroker, not a regular sized masturbator.
This is a FTM stroker, not a regular sized masturbator.
This is a FTM stroker, not a regular sized masturbator.
| weight(Kg) | 0.155000 |
|---|---|
| country of manufacture | Germany |
| manufacturer | Neotori |
| colour | multi colored |
| primary colour | grey |
| Secondary colour | white |
| colour pattern | marble |
| base colour | grey |
| firmness | soft |
| length | 7,5cm (2.95") |
| length(usable) | 6,1cm (2.40") |
| length(shaft) | --- |
| diameter(tip) | --- |
| circumference(tip) | --- |
| material | Silikon |
| maximum penis length | 19cm (7.5") |
| opening in tip | Yes |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |