Meet Tharin, the ultimate problem solver!
As a mediator, he is dedicated to resolving disputes and bringing people together in a fair and just manner. With his charming presence, it’s hard to stay angry around this adorable bean!
But don’t let his cute looks deceive you, Tharin’s negotiation skills are second to none, and he can tackle even the trickiest of issues with ease.
Trust Tharin to quickly dispel every doubt you might have.
Character design by: @ShinlalalaJ
- made in Gemany
- velvet like surface holds lube exceptionally well
Optional: Custom Made
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 0.560000 |
|---|---|
| country of manufacture | Germany |
| manufacturer | Neotori |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
| velvet skin | No |
| colour | multi colored |
| primary colour | dark red |
| Secondary colour | black |
| colour pattern | split |
| base colour | black |
| species | dog |
| firmness | medium |
| length | 22cm (8.66") |
| length(usable) | 19cm (7.48") |
| length(shaft) | 9,5cm (3.74") |
| diameter(tip) | --- |
| diameter(shaft) | 5,5cm (2.17") |
| diameter(knot) | 6,4cm (2.52") |
| circumference(tip) | 12,6cm (4.96") |
| circumference(knot) | 19cm (7.48") |
| circumference(shaft) | 15,8cm (6.22") |
| material | Silikon |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
Squishy Bits GmbH
Brunnenstraße 16
35112 Fronhausen
support@neotori.com
