Tailraiser
Wuff!
How about you wag that tail, and still have your hole available for a good humping!
The bulb is as soft as ever, with a firmer silicone for the tail that extends into the bulb to make it super waggy!
Wuff!
How about you wag that tail, and still have your hole available for a good humping!
The bulb is as soft as ever, with a firmer silicone for the tail that extends into the bulb to make it super waggy!
- Bulb Diameter: 6.7cm (2.6″)
- Bulb Circumference: 19.9cm (7.8″)
- Neck Diameter: 4.9cm (1.9″)
- Neck circumference: 13.3cm (5.2″)
- Hole diameter: 1.7cm (0.67″)
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 0.350000 |
|---|---|
| country of manufacture | Netherlands |
| manufacturer | FlurbMe |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
| velvet skin | No |
| colour | black |
| primary colour | black |
| Secondary colour | black |
| colour pattern | single colour |
| base colour | black |
| species | horse |
| firmness | soft |
| length(shaft) | --- |
| diameter(tip) | --- |
| diameter(shaft) | 4,9cm (1.9″) |
| diameter(knot) | 6,7cm (2.6″) |
| circumference(tip) | --- |
| circumference(knot) | 19,9cm (7.8″) |
| circumference(shaft) | 13,3cm (5.2″) |
| material | Silikon |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
FlurbPostbus 1
2665 ZH BLEISWIJK
The Netherlandsinfo@flurb.me