Sergal Muzzle (M)


The warm, soft mouth of the Sergal encircles the fingers of his hand.
Each finger is caressed by the lips and the lush remnants of its peak.
The gaze of the male Sergal captivates you, but this does not slow down the efforts of his jaw. Instead, the Sergal intensified this even further. Its snout opens slightly more, so that the lips tightly surrounding the fingers are better seen.
The moist shining tongue slides out of the mouth and licks over the catches, with a cheeky, demanding grin on the lips. The re-energizing excitement of the male becomes more and more visible and draws you into its spell. The Sergal again licks his black lips and looks at you quite openly, while your gaze falls again on the slightly opened mouth. With small movements of the tongue the male seems to ask you to get closer and give you his talented snout.
The hands of the Sergal descend on your sides as the latter sinks slowly to your knees before you. His gaze wandering up and looks for your gaze. You just nod to him and feel the typical pointed snout pressed against you ... </em></p>
- Made in Gemany
| weight(Kg) | 0.950000 |
|---|---|
| country of manufacture | Germany |
| manufacturer | FurryStyle |
| colour | fire red |
| species | sergal |
| firmness | soft |
| length | 17,8cm (7") |
| length(usable) | 16cm (6") |
| length(shaft) | --- |
| diameter(tip) | --- |
| circumference(tip) | --- |
| material | Silikon |
| maximum penis length | 16cm (6") |
| opening in tip | Yes |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
Wolschon ImporteDunantstrasse 16A79110 Freiburg
sales@yiffytoys.de