Tainted Plu's Butt
It is always that same dream... The dusky voice whispering into your ear urging you for just give him a few more minutes alone... Just the two of you~
This time he rewards your commands, the feel of strong hands guiding you down to the depths of intense desire, a wet dream turned reality, and here just to fulfill all those lustful dreams! With a lust for you shared with your hunger for him he is here to fill your every need or be filled by your own aching hunger!
The incubus has finally heard your call for blissful comfort and Plu is here to provide with a deliciously designed toy for your carnal needs from giving to taking the unique designs are here to fill you with sinful bliss!
It is always that same dream... The dusky voice whispering into your ear urging you for just a few more minutes alone... Just the two of you~
This time he rewards your request and you feel as his strong hands guide you down into the depths of deep desire, practically a wet dream turned reality.
You take a moment to ponder the situation you find yourself in... Was it his lust for you? Maybe it was your hunger for him....
Regardless of the cause one thing is clear: The incubunny has heard your call for blissful comfort and is here to provide in the form of a deliciously designed toy to suit your carnal needs be they receiving or giving.
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 0.655000 |
|---|---|
| country of manufacture | United States |
| manufacturer | Foxy Rabbit Toys |
| colour | purple |
| primary colour | purple |
| Secondary colour | black |
| colour pattern | fade |
| species | bunny |
| firmness | soft |
| length | 20,3cm (8") |
| length(usable) | 20,3cm (8") |
| length(shaft) | 20,3cm (8") |
| diameter(tip) | --- |
| diameter(shaft) | 5,2cm (2.06") |
| circumference(tip) | --- |
| material | Silikon |
| maximum penis length | 20,3cm (8") |
| opening in tip | Yes |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
FoxyRabbit Toys
4968 Erin Rd SW
Atlanta GA 30331
United States
support@foxyrabbittoys.com