Mustang (L) - ejaculating
Mustang Dildo - We give you a completely new model of the wild mount, which is the Mustang.
This dildo is characterized by a completely different anatomical shape, thus it is much bigger than our Morgan, which, moreover, has become one of the best-selling toys from our store.
Those who have a strong Morgan in their collection will definitely want to have this wild horse.
Cum version is a toy built-in silicone tube with a length of 1 meter and a syringe with a capacity of 50-60 ml, thanks to which you are able to shoot artificial sperm Wolf Cum
We hope that the new toy will bring you all unforgettable moments and experiences ....
Mustang Dildo - We give you a completely new model of the wild mount, which is the Mustang.
This dildo is characterized by a completely different anatomical shape, thus it is much bigger than our Morgan, which, moreover, has become one of the best-selling toys from our store.
Those who have a strong Morgan in their collection will definitely want to have this wild horse.
Cum version is a toy built-in silicone tube with a length of 1 meter and a syringe with a capacity of 50-60 ml, thanks to which you are able to shoot artificial sperm Wolf Cum
We hope that the new toy will bring you all unforgettable moments and experiences ....
- with tube and 60ml syringe
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 1.050000 |
|---|---|
| country of manufacture | Poland |
| manufacturer | Bad Wolf |
| XRector | No |
| ejaculating | Yes |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | Yes |
| velvet skin | No |
| colour | multi colored |
| species | horse |
| firmness | medium |
| length | 31cm (12") |
| length(usable) | 27cm (10.6") |
| length(shaft) | 27cm (10.6") |
| diameter(tip) | 7cm (2.8") |
| diameter(shaft) | 5,1cm (2") |
| diameter(knot) | 7,3cm (2.9") |
| circumference(tip) | 22cm (8.7") |
| circumference(knot) | 22cm (8.7") |
| circumference(shaft) | 16cm (6.3") |
| material | Silikon |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
DIREWOLF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Filtrowa Street 27
85-467 Bydgoszcz
Poland
kontakt@bad-wolf.com.pl

