Dog Mastiff - Tibetan ejaculating
Dog Mastiff Tibetan is a completely new version of the popular BadWolf -toy, Mastiff.
His new version is nothing but a powerful and big kind of moloch - Mastiff Tibetan
In the same way, the toy is much larger, thicker and at the same time is strong and characteristic... a toy for those who want to experience even greater and deeper experiences while playing with this race.
Cum version has a built-in silicone hose and a 50-60ml syringe attached to the set that allows you to pump artificial sperm (See "Wolf Cum" lubricant) or water for yourself :)
Dog Mastiff Tibetan is a completely new version of the popular BadWolf -toy, Mastiff.
His new version is nothing but a powerful and big kind of moloch - Mastiff Tibetan
In the same way, the toy is much larger, thicker and at the same time is strong and characteristic... a toy for those who want to experience even greater and deeper experiences while playing with this race.
Cum version has a built-in silicone hose and a 50-60ml syringe attached to the set that allows you to pump artificial sperm (See "Wolf Cum" lubricant) or water for yourself :)
| weight(Kg) | 0.527000 |
|---|---|
| country of manufacture | Poland |
| manufacturer | Bad Wolf |
| XRector | No |
| ejaculating | Yes |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | Yes |
| velvet skin | No |
| colour | red |
| species | dog |
| firmness | medium |
| length | 22,5cm (8.9") |
| length(usable) | 19,5cm (7.5”) |
| length(shaft) | 14cm (5.5") |
| diameter(tip) | 3,8cm (1.5") |
| diameter(shaft) | 4,2cm (1.7") |
| diameter(knot) | 6cm (2.4") |
| circumference(tip) | 12cm (4.7") |
| circumference(knot) | 19cm (7.5") |
| circumference(shaft) | 15cm (5.9") |
| material | Silikon |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
DIREWOLF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Filtrowa Street 27
85-467 Bydgoszcz
Poland
kontakt@bad-wolf.com.pl