Mango the Gator-Hybrid
Meet Mango! The first female toy from FoxyRabbit Toys!
She's a Gator-hybrid and your new best bud. She's hot and looking for a great time! You can take her home and sweet talk her into bed, but let's make one thing clear: You don't use her, she uses you.
Mango is the power bottom you'd be forgiven for thinking was a top. You don't move, don't even twitch a muscle unless she says so. It might be intense, but isn't it better that way?
Yeah. It is.
So give her what she wants! Lube yourself up and let her take you for a ride. Keep her happy and you might see how sweet she is inside. Take your time and explore her body, what's the point of rushing? Savor the opportunity to share a night with someone who's such a treat, maybe the morning too. Feel around for those sweet spots that drive both of you wild!
Coming in at a whopping 9" in usable length the toy is quite large and has a bit of heft to her as well! She's tons of fun and best enjoyed with water-based lubricants
Meet Mango! The first female toy from FoxyRabbit Toys!
She's a Gator-hybrid and your new best bud. She's hot and looking for a great time! You can take her home and sweet talk her into bed, but let's make one thing clear: You don't use her, she uses you.
Mango is the power bottom you'd be forgiven for thinking was a top. You don't move, don't even twitch a muscle unless she says so. It might be intense, but isn't it better that way?
Yeah. It is.
So give her what she wants! Lube yourself up and let her take you for a ride. Keep her happy and you might see how sweet she is inside. Take your time and explore her body, what's the point of rushing? Savor the opportunity to share a night with someone who's such a treat, maybe the morning too. Feel around for those sweet spots that drive both of you wild!
Coming in at a whopping 9" in usable length the toy is quite large and has a bit of heft to her as well! She's tons of fun and best enjoyed with water-based lubricants
| weight(Kg) | 0.655000 |
|---|---|
| country of manufacture | United States |
| manufacturer | Foxy Rabbit Toys |
| colour | purple |
| primary colour | blue |
| Secondary colour | white |
| colour pattern | marble |
| species | bunny |
| firmness | soft |
| length | 21cm (8.3") |
| length(usable) | 21cm (8.3") |
| length(shaft) | 21cm (8.3") |
| diameter(tip) | --- |
| diameter(shaft) | 5,2cm (2.06") |
| circumference(tip) | --- |
| material | Silikon |
| maximum penis length | 21cm (8.3") |
| opening in tip | Yes |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
FoxyRabbit Toys
4968 Erin Rd SW
Atlanta GA 30331
United States
support@foxyrabbittoys.com