Cain (S)
When you look up in the sky and see a rainbow you get to see every possible shade of every shade imaginable! As such, I feel there's no real way to limit the imagination when it comes to color options for your toys. After you select what style you'd like, please include what color you'd like the toy to be in the order notes. We can discuss exact hues and shades to make the toy of your dreams a reality
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 0.160000 |
|---|---|
| country of manufacture | United States |
| manufacturer | Foxy Rabbit Toys |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
| velvet skin | No |
| colour | multi colored |
| primary colour | pink |
| colour pattern | single colour |
| firmness | soft |
| length | 17,5cm (6.9") |
| length(usable) | 15cm (6") |
| length(shaft) | 9,5cm (3.75") |
| diameter(tip) | 2,4cm (0.9") |
| diameter(shaft) | 2,7cm (1.45") |
| diameter(knot) | 5cm (2") |
| circumference(tip) | 8,2cm (3.2") |
| circumference(knot) | 14cm (5.5") |
| circumference(shaft) | 10cm (4") |
| material | Silikon |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
FoxyRabbit Toys
4968 Erin Rd SW
Atlanta GA 30331
United States
support@foxyrabbittoys.com

