Horse Pony (Medium)
New version of the previous "Hack Horse Stallion" which not only makes the penis bigger but also significantly thicker! This is a larger version of the bangs overlay so the experience can be even more intense and stunning! Tonight and every other night, become a wild massive stud, cover your partner like a real horse and make him swoon with joy!
Toy made of soft silicone, thanks to which it easily stretches and sticks to the penis. It also has a testicle ring holding it.
Become a stallion of this and every other night, let your partner or partner weave with joy.
Soft silicone toy stretches easily and adheres to the penis.
The cap has a core that holds it.
New version of the previous "Hack Horse Stallion" which not only makes the penis bigger but also significantly thicker! This is a larger version of the bangs overlay so the experience can be even more intense and stunning! Tonight and every other night, become a wild massive stud, cover your partner like a real horse and make him swoon with joy!
Toy made of soft silicone, thanks to which it easily stretches and sticks to the penis. It also has a testicle ring holding it.
Become a stallion of this and every other night, let your partner or partner weave with joy.
Soft silicone toy stretches easily and adheres to the penis.
The cap has a core that holds it.
- Tunnel length: 17cm
- Schaft: Flesh
- Base: Grey
- Sperm Effect: Yes
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 0.225000 |
|---|---|
| country of manufacture | Poland |
| manufacturer | Bad Wolf |
| colour | multi colored |
| species | horse |
| firmness | soft |
| length | 21cm (8.3") |
| length(usable) | 16cm (6.3") |
| length(shaft) | 16cm (6.3") |
| diameter(tip) | 6cm (2.4") |
| diameter(shaft) | 6cm (2.4") |
| diameter(knot) | 6cm (2.4") |
| circumference(tip) | 18cm (7.1") |
| circumference(shaft) | 17cm (6.7") |
| circumference(knot) | 17cm (6.7") |
| material | Silikon |
| maximum penis length | 17cm (6.7") |
| opening in tip | Yes |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
DIREWOLF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Filtrowa Street 27
85-467 Bydgoszcz
Poland
kontakt@bad-wolf.com.pl
