Grand Pup - WHILE SUPPLIES LAST
Well here he is boys and girls, ladies and gentlemen, Zetapawz fans of all ages, it’s been a little while since we’ve introduced our show stopper of a canine and well we just don’t want to get rid of him. He’s our one of a kind, alpha male of our pack of canine dildos, the Grand Pup, the mac daddy of all canine dildos. He’s massive, and when we say massive we mean this guy is huge! The biggest canine dildo we’ve ever seen! And we’re not seeing any kind of competition with this guy around our halls, he just wipes the competition away. He’s an astounding 13 inches tall, plenty more than what’s needed to fill just about anyone, whether you’ve got a little or a lot of experience, our Grand Pup is assured to fill even the deepest of holes he might find. And just when you think he’s long enough, he’s got a huge surprise for anyone, a massive knot that’s guaranteed to make anyone feel that pop right in and really stuff them, knotting anyone to the brink of bursting. He’s cast in our slick as Silicone material, assuring that’s he’s super smooth and able to glide right in to anyone’s depths that’s up for the challenge. He’s more than a handful and he’s always willing to treat anyone to his special length, his prized possession. Of course we’ve also found out that he’s quite a smooth talker, bringing quite harem of pickups. Of course the halls of Zetapawz are not too fit for parties, which is why we’ve let him go on the road and bring the party right to you.
Well here he is boys and girls, ladies and gentlemen, Zetapawz fans of all ages, it’s been a little while since we’ve introduced our show stopper of a canine and well we just don’t want to get rid of him. He’s our one of a kind, alpha male of our pack of canine dildos, the Grand Pup, the mac daddy of all canine dildos. He’s massive, and when we say massive we mean this guy is huge! The biggest canine dildo we’ve ever seen! And we’re not seeing any kind of competition with this guy around our halls, he just wipes the competition away. He’s an astounding 13 inches tall, plenty more than what’s needed to fill just about anyone, whether you’ve got a little or a lot of experience, our Grand Pup is assured to fill even the deepest of holes he might find. And just when you think he’s long enough, he’s got a huge surprise for anyone, a massive knot that’s guaranteed to make anyone feel that pop right in and really stuff them, knotting anyone to the brink of bursting. He’s cast in our slick as Silicone material, assuring that’s he’s super smooth and able to glide right in to anyone’s depths that’s up for the challenge. He’s more than a handful and he’s always willing to treat anyone to his special length, his prized possession. Of course we’ve also found out that he’s quite a smooth talker, bringing quite harem of pickups. Of course the halls of Zetapawz are not too fit for parties, which is why we’ve let him go on the road and bring the party right to you.
| weight(Kg) | 1.800000 |
|---|---|
| country of manufacture | United States |
| manufacturer | Zetacreations |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
| velvet skin | No |
| colour | black |
| primary colour | black |
| colour pattern | single colour |
| base colour | black |
| species | dog |
| firmness | medium |
| length | 33cm (13") |
| length(usable) | 28cm (11") |
| length(shaft) | 18cm (7") |
| diameter(tip) | 3,8cm (1.5") |
| diameter(shaft) | 5,1 cm (2") |
| diameter(knot) | 7,6 cm (3") |
| circumference(tip) | 12,7cm(5") |
| circumference(knot) | 25,4cm (10") |
| circumference(shaft) | 17,8cm (7") |
| material | Silikon |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
Zeta Paws
430 Starkey Ridge Rd
Sistersville, WV 26175
+13046522592
contact form