Eager Fox (M)


Moaning you lean back. This exciting sensation as the warm paw of the fox envelops your manhood is robbing you of all senses.. His warm breath on your sensitive spots. The red and white furred muttle opening and shortly after you feed the warm, wet tongue along the underside of your member. You look down into these warm, amber eyes of that fox. He presses his head closer and takes you member ever deeper into his muzzle. You see a content grin on his face as you start to moan and your hips start to push.
His hand deep in your soft fur, the fox presses himself close to you. Eagerly his well trained muzzle indulges in his work. The fox goes down on you again and again and you feel his eagerness to get you ever closer. A paw grabs the foxe's head hard and pushes that warm, moist muzzle firmly against your. Your breath goes shorter and you feel that this talented fox has just taking you to climax easily.
- Made in Gemany
Optional: Custom Made
You can also get your
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 0.560000 |
|---|---|
| country of manufacture | Germany |
| manufacturer | FurryStyle |
| colour | fire red |
| primary colour | red |
| colour pattern | single colour |
| species | fox/foxcoon |
| firmness | soft |
| length | 17,8cm (7") |
| length(usable) | 16cm (6") |
| length(shaft) | --- |
| diameter(tip) | --- |
| circumference(tip) | --- |
| material | Silikon |
| maximum penis length | 16cm (6") |
| opening in tip | Yes |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
Wolschon ImporteDunantstrasse 16A79110 Freiburg
sales@yiffytoys.de


