Duke II ejaculating


With a low moan, the Doberman dropped himself onto his sofa. It had been an exhausting day at the station. He had been on the trail of a thieving Foxcoon for quite a while now, but so far he had always managed to elude him. But that was a thing of the past. Right now, the big stud had to take care of an entirely different task.<br /> A cheeky grin on his flews, his paw stroked the area around his sheath in a practiced motion. He knew exactly, how he could let go of the pressure pent up by his workday routine. Again and again his clawed fingers moved, at first only around, but as he became more aroused also across his slowly showing manhood. And it did not take long, before his entire shaft lay exposed. Softly he ran his fingers across its length, feeling its smooth, yet also soft and warm surface.<br /> He leaned back further against his sofa, while his hand pressed against his sheath. A low growl mixed in with his breathing, as his big knot made its way from his meanwhile firmly stretched sheath. Already, a white drop was forming at the typically shaped tip of the canine shaft, which slowly ran down its length. Gripping it firmly behind the knot, he contemplated his throbbing member as his grin grew even wider: Once he got a hold of that thief, he might have something for him …
- Made in Germany
Optional: Custom Made
You can also get your
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 0.480000 |
|---|---|
| country of manufacture | Germany |
| manufacturer | FurryStyle |
| XRector | No |
| ejaculating | Yes |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
| velvet skin | No |
| colour | dark red |
| primary colour | dark red |
| Secondary colour | black |
| colour pattern | split |
| base colour | black |
| species | dog |
| firmness | medium |
| length | 24,5cm (9.6”) |
| length(usable) | 20cm (7.9”) |
| length(shaft) | 12cm (4.7") |
| diameter(tip) | 3cm (1.2") |
| diameter(shaft) | 4,5cm (1.8”) |
| diameter(knot) | 7,5cm (3.0”) |
| circumference(tip) | 11cm (4.3") |
| circumference(knot) | 21cm (8.3") |
| circumference(shaft) | 15,5cm (6.1") |
| material | Silicone |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
Wolschon ImporteDunantstrasse 16A79110 Freiburg
sales@yiffytoys.de





