We all think we are ready to handle a big and strong werewolf. A wild beast hunting in the shadows, following the smell of their prey. They can sense your fear, the growing panic in your heart... but also your lust for them.
They know exactly what you want them to do to you. To release their primal urges upon your body, to mark you as theirs, to welcome you into the pack. A dream come true... to be as close to them as possible.
But are we really prepared for that outcome?
This time it may not be fourteen werewolves that come to satiate their hunger. Instead it's just one. Full of vigor and energy, outpacing him is a difficult task. His playful nature fooled plenty of brave adventurers, whose rumps paid the biggest price. Because when he starts, there is no way of stopping him. He will hump and hump and hump... and yes, you guessed it, hump some more. A dangerous, insatiable horny creature! Not exactly. He will do all that while licking your face affectionately and asking if he is a good boy.
What will you do when Caleb stands behind you, asking you a very important question:
"Do you want to play 'Bury the Bone' with me?"
The long shaft waits for your decision. The smooth tip is easy to take at first, but the deeper it goes, the more difficult it becomes - it's much thicker around the middle. Give him a little extra space and you will feel the swollen knot poking at your entrance.
Can you handle it?
- made in Gemany
- velvet like surface holds lube exceptionally well
Optional: Custom Made
All sizes/variants:
| weight(Kg) | 1.500000 |
|---|---|
| country of manufacture | Canada |
| manufacturer | Stream's Toys |
| XRector | No |
| ejaculating | No |
| vibrator | No |
| inflatable | No |
| penis bone | No |
| suction cup | No |
| velvet skin | No |
| colour | red |
| primary colour | red |
| Secondary colour | grey |
| colour pattern | split |
| base colour | grey |
| species | wolf/werewolf |
| firmness | medium |
| length | 29,00cm (11.4) |
| length(usable) | 25,00cm (9.8) |
| length(shaft) | 15,00cm (5.9) |
| diameter(tip) | 7,10cm (2.8) |
| diameter(shaft) | 7,90cm (3.1) |
| diameter(knot) | 10,70cm (4.2) |
| circumference(tip) | 21,60cm (8.5) |
| circumference(knot) | 31,40cm (12.4) |
| circumference(shaft) | 24,00cm (9.4) |
| material | Silikon |
Handling
Do not allow to come into contact with sharp objects or rough surfaces to avoid damage.
Only use with water-based lubricants.
Always use lubricant on masturbators and sleeves.
Do not use if damaged.
Cleaning
Rinse with soap and water before and after each use.
Also dishwasher safe.
Storage
Keep clean and dry.
Constant rubbing or squeezing can damage the surface.
Wash off dust and lint before use to prevent infestation.
Store separately from sex toys made of other materials.
Particularly those made of vinyl or jelly.
A cotton bag or dry cloth is particularly suitable for storage.
Manufacturer
GPRS data for this manufacturer will be added shortly.
You are probably looking at a product that was introduced before December 16th, 2024
and for which no GPRS manufacturer information must be specified.
These will be added subsequently later.
GPSR responsible EU party
Generally for products we import,
we are also the responsible party.
Wolschon ImporteDunantstrasse 16A79110 Freiburg
sales@yiffytoys.de

